Wózki widłowe Komatsu są powszechnie chwalone

Innowacyjność rozwiązań, doskonałość konstrukcji, niezawodność w ciężkich warunkach - to tylko niektóre charakterystyki, jakimi ludzie z branży logistycznej określają wózki widłowe montowane przez Komatsu. Od 90 lat japońska firma stara się spełniać oczekiwania klientów i tworzyć maszyny w 100 procentach funkcjonalne oraz bezpieczne, które dają gwarancję zadowolenia z eksploatacji. Wózki widłowe Komatsu pozwalają zwiększyć efektywność prac magazynowych. Doceniają to klienci, dlatego Komatsu od lat jest liderem w branży producentów widlaków.

Wózki widłowe Komatsu są nie tylko chętnie kupowane, ale także coraz częściej wynajmowane przez przedsiębiorców i osoby prywatne. Rodzinna firma handlująca karmą dla gołębi i paszą dla zwierząt hodowlanych, hurtownia nawozów, punkty zaopatrzenia spożywczego, szkółka leśna - to przykładowi klienci, którzy skorzystali z wynajmu widlaków.

Firmy prowadzące wynajem wózków widłowych nie ograniczają się jedynie do zapewnienia sprzętu. Dostarczają również operatorów tych maszyn, serwisują je, prowadzą sprzedaż części. Coraz częściej spotyka się także leasing wózków widłowych świadczony przez podmioty zaczynające od wynajmu.