Gdzie szukać darmowych ofert w sieci

Najczęściej oferty z darmowymi gadżetami można znaleźć na stronach różnych firm, przedsiębiorstw, organizacji zajmujących się reklamą i marketingiem. Często organizacje te zakładają własne fora, na których docierają bezpośrednio do klientów rozmawiając z nimi o ich potrzebach, opiniach odnośnie danego produktu. W zamian za taką rozmowę można otrzymać próbki produktów oferowanych przez daną firmę.

Podobnie jest z ankietami danych kampanii, również często zamieszczanych na forach lub stronach. Wypełniając taką ankietę stajemy się ekspertami odnośnie jakiegoś produktu, a tym samym mówimy o sobie, o tym, jakiego typu jesteśmy klientem, czego wymagamy, co jest dobrze a co źle. Zdarza się, że wymagany jest adres poczty, lub adres mailowy, tak, aby konsultant danej firmy mógł się z nami skontaktować w sprawie przesłania próbek i oczywiście reklam, a nawet katalogów.

Często takimi gratisami, są próbki kosmetyków, perfumy, czy w zależności od danej firmy nawet słodycze. Są to bardzo przyjemne dla konsumentów sposoby zachęcenia klienta do korzystania z produktów, zapoznania z nimi i reklamy. Darmowe upominki możemy otrzymać nie tylko dla nas samych. Bardzo często przy rejestracji na stronach karm dla zwierząt, możemy otrzymać miłą niespodziankę dla naszego pupilka. Taka akcję przeprowadzała kampania Kitekat, która po zarejestrowaniu naszego pupilka na ich stronie, wysyłała kilka rodzajów karm oraz zabawkę dla koteczka.

Tak, więc najtrafniej szukać na stronach firm, których produkty nas interesują. Łowcy tego typu gadżetów potrafią pokusić się o wysłanie maila do danej firmy, przedstawiając swoje stanowisko klienta i zainteresowanie danymi produktami, kierowana prośba zwykle powinna wyrażać zalety danych produktów oraz chęć wypróbowania nowych, do czego niezbędne są próbki i katalogi.